מה זה קידום ממומן בגוגל ?

קידום ממומן בגוגל מביא אותנו לראש תוצאות החיפוש בגוגל באופן מיידי, קידום זה נעשה ע”י קמפיין בגוגל וכשמו כן הוא – ממומן. כלומר, אנחנו מבקשים מגוגל שיראה ויחשוף אותנו בדף הראשון של תוצאות החיפוש שלו, בהתאם למילות המפתח הרלוונטיות, עם פילוח רלוונטי עבורנו אשר אותו אנחנו מגדירים מראש ובתמורה אנחנו נותנים לו כסף עבור כל הקלקה.

המומחיות של משווק היא במחקר מילות מפתח נכון ורלוונטי, עם קמפיין ממוקד ויעיל וע”י ניסוח מודעות ואופטימיזציה תמידית לטובת תוצאות טובות יותר, כלומר יותר הקלקות בפחות כסף.

שיטה נוספת של קידום בגוגל היא קידום ממומן ברשת המדיה (רשת השותפים של גוגל), במקרה הזה גוגל מפרסם אותנו ע”י באנרים שונים באתרים שונים ברחבי הרשת, הפילוח נעשה בהתאם לסוג העסק אותו אנו מקדמים, כמובן שגם בשיטה הזה אנו משלמים עבור הקליקים.

שיטה אחרונה ב-PPC היא רימרקטינג של גוגל, הקידום הזה גם משתמש ברשת המדיה (רשת השותפים של גוגל) לצורך פרסום, ע”י הכנסת קוד בדף הנחיתה או באתר שלנו גוגל יודעת לפנות לאותם גולשים ע”י פרסומות “רודפות” ובכך לגרום לפרסום שלנו להגיע לחשיפה מקסימלית עבור אותם גולשים, מצב זה מעולה בשילוב עם בקמפיינים של מדיה חברתית כמו פייסבוק ואינסטגרם לדוגמה.

יתרון נוסף בקידום ממומן ביחס לאורגני הוא שהתוצאות הם מידיות ואינם דורשים חודשים או שנים כדי להגיע לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש, כמו כן, כל עוד לא לחצו על הקישור שלך ולא נכנסו לאתר או לדף הנחיתה שלך אתה לא משלם כלום.

לחץ כאן למעבר למחירים לשירותי קידום ממומן בגוגל!

אימייל Info@SkyMarketing.co.il

גלילה לראש העמוד