במילים אחרות, כל צורה של שיווק שקיימת ברשת:

הייתם מאמינים לי אם הייתי אומר לכם שמספר האנשים שנכנסים לאינטרנט בכל יום עדיין הולך וגדל?!

השימוש באינטרנט בקרב מבוגרים גדל ב -5% בשלוש השנים האחרונות בלבד, לפי מחקר PEW ולמרות שאנו אומרים זאת המון, האופן בו אנשים קונים באמת השתנה יחד עם זה – כלומר, שיווק במצב לא מקוון אינו יעיל כמו שהיה פעם.

שיווק תמיד עסק בקשר עם הקהל יעד שלך במקום הנכון ובזמן הנכון. כיום, זה אומר שאתה צריך לפגוש אותם איפה שהם כבר מבלים: באינטרנט.

שיווק דיגיטלי מקיף את כל מאמצי השיווק המשתמשים במכשיר אלקטרוני או באינטרנט. עסקים ממנפים ערוצים דיגיטליים כמו מנועי חיפוש, מדיה חברתית, דוא”ל ואתרים אחרים כדי ליצור קשר עם לקוחות נוכחים ועתידיים.

למרות ששיווק מסורתי עדיין קיים במודעות מודפסות, בתקשורת טלפונית או בשיווק במכתבים, שיווק דיגיטלי יכול להתרחש באופן אלקטרוני ומקוון. המשמעות היא שיש מספר אפשרויות אינסופיות הכוללים דוא”ל, וידאו, מדיה חברתית או הזדמנויות שיווק מבוססות אתרים.

שיווק דיגיטלי מוגדר על ידי שימוש במספר רב של טקטיקות וערוצים דיגיטליים כדי ליצור קשר עם לקוחות במקומות שהם מבלים חלק ניכר מזמנם: באופן מקוון. מהאתר עצמו וכלה בנכסי מיתוג מקוונים של עסק – פרסום דיגיטלי, שיווק בדואר אלקטרוני, עלונים מקוונים וכד’.

למיטב המשווקים הדיגיטליים יש תמונה ברורה כיצד כל קמפיין שיווקי דיגיטלי תומך ביעדים הכלליים שלהם. ובהתאם ליעדי האסטרטגיה השיווקית שלהם.

בעידן שלנו כלי התקשורת העוצמתי ביותר בעולם הוא האינטרנט, אז למה בעצם לא לשווק את העסק שלך שם? איפה שכולם נמצאים…איפה שכולם תמיד בהקשבה ובפוקוס, ואיפה שכולם צמאים תמיד לתכנים חדשים ומעניינים…אפילו יש לזה שם, באנגלית FOMO…או Out Missing Of Fear. 

שיווק דיגיטלי בפרט פועל בצורה הטובה ביותר כאשר הוא מגיע לקהל המתאים ביותר…וזאת ההתמחות שלנו! להגיע לקהל יעד הכי איכותי והכי מתאים לעסק שלך בעלות הנמוכה ביותר ועם התוצאות הטובות ביותר.

לחץ כאן למעבר למחירים לפרסום ושיווק דיגיטלי לעסקים קטנים ובינוניים! 

אימייל Info@SkyMarketing.co.il

גלילה לראש העמוד