בלוג פלוס+

המלצות הדרכות וכתבות

וורדפרס

אלמנטור (פרו)

אחסון אתרים

כתבות:

קבענו כי פרסום אורגני בפייסבוק כמעט מת. למרות שחלק מהמשווקים החכמים מצאו דרכים להגיע ללקוחות פוטנציאליים בפייסבוק דרך ערוצים אורגניים, מרבית המשווקים מסכימים שזו כעת פלטפורמת תשלום בלבד למשווקים.

פייסבוק (FACEBOOK)

כלי תקשורת חברתיים בולטים, במיוחד פייסבוק, שיפרו את אופן הפרסום שלהם והם יכולים לפנות לקהל מדויק ביותר עבור העסק שלך. זו הסיבה שהם משמשים כאחד המקומות הטובים ביותר לפרסם את העסק שלך.

אני מניח שרובכם כבר נתקלתם במצב שבו הייתם חייבים להעביר את האתר שלכם או של לקוח שלכם מאחסון א’ לאחסון ב’ ולא ממש ידעתם איך לעשות את זה…בטח שלא בקליק!

מעניין, כמה משווקים אמרו כי טווח ההגעה האורגני בפייסבוק מת – או לפחות קרוב.

החל מסרטוני ה- Live הפופולאריים מתמיד, לשיתוף ועד לסמוך על קידום, למשווקים דעות רבות בכל הנוגע להישג אורגני.

הקמת אתר אינטרנט זה דבר קל יחסית. וודא שהוא מושך, פונקציונלי, נגיש וידידותי לנייד, זה משהו שיכול לגרום לעסק שלך להיראות מקצועי. ישנם הרבה עיצובים מרהיבים לאתרי אינטרנט שונים כדי להשיג את המראה ואת הפוטנציאליות המתאימה ביותר לעסק שלך.

אם עוד לא הבנתם את זה, 2020 עשויה להיות השנה בה הרבה אנשים מתעוררים לדומיננטיות של בינה מלאכותית (AI). זה בטוח יהיה בלב ליבם של התעשייה והתעשייה העולמית בעתיד – והיא כבר משתלטת על הרבה מקומות עבודה פשוטים.

קישורים:

הדרכות:

בקרוב יעלו הדרכות בתחום בניית אתרים…קראו את הכתבה האחרונה שלי על העברת אתר מאחסון A ל-B בלחיצת כפתור ע”י שימוש בתוסף ייחודי של חברת אחסון האתרים “סייטגראונד”!

גילוי נאות: הקישורים באתר הם “קישורי שותף”.