וואו! איזה כיף מתחילים, עשית את הצעד הנכון!

התחלת תהליך שיווק דיגיטלי

התחלת תהליך שיווק דיגיטלי לעסק שלכם מתחיל עכשיו!

מלאו את הפרטים בטופס ועקבו אחר ההוראות בקפידה ככל הניתן, אנו מאחלים לכם ולנו הצלחה רבה בהמשך הדרך, אנו מבטיחים לכם שביעות רצון מלאה מכל מוצר ושירות שאנו מציעים, אצלנו המקצועיות, השירות והיחס תמיד 5 כוכבים!

שימו לב! יש למלא את כל השלבים אחרת הטופס לא ישלח, לא חייבים לסיים בפעם אחת, ניתן לשמור את הטופס ולחזור לערוך אותו במועד אחר (יש קישור לשמירה בתחתית העמוד). תודה וברוכים הבאים!

שלבי התהליך

שלב ראשון - מסיימים למלא את הטופס

חשוב מאוד לדייק בנתונים שרושמים בטופס, זה הוא תהליך מאוד קריטי לקבלת תוצאות מקסימליות עבור הפרויקט לכן אצלנו אתם ממלאים את הפרטים בזמנכם החופשי בלי לחץ, אפילו אפשר לשמור ולחזור לערוך בכל עת ולקבל קישור ישיר לתיבת המייל! חשוב לשים לב כי בלי שמסיימים את השלב הזה לא ניתן להתקדם בתהליך שלך!

שלב שני - מגיעים לחנות ובוחרים שירות / מוצר

לאחר שמסיימים למלא את הטופס תעוברו אוטומטית לחנות שלנו, שם תמצאו את השירותים והמוצרים שאנו מספקים, נוסף לכף יש לנו גם 3 חבילות פרסום מאוד אטרקטיביות עם עד כ- 35% הנחה על חבילות הפרסום!

שלב שלישי - בוחרים שיטת תשלום

אצלנו אפשר לשלם בתשלומים בכרטיס אשראי או בלחיצת כפתור באמצאות פייפאל אקספרס (Pay-Pal Express), בכל מצב הדף סליקה שלנו מאובטח בתקן PCI של חברת Pay-Me העולמית.