בניית אתרי אינטרנט בהתאמה אישית

מה כולל השירות?

התאמה מלאה לניידים

כל האתרים שלנו מותאמים לנייד ונראים מעולה מכל מכשיר

עיצוב מותאם למותג שלך

העיצובים שלנו מבוססים על אופי ומטרות המותג שלך

הפלטפורמה הטובה בעולם

עם וורדפרס אין סוף לאפשרויות שלך! וורדפרס הינה הפלטפורמה לניהול תוכן הפופולרית ביותר באינטרנט

שימוש ב-אלמנטור (פרו)

100% אחוז מהאתרים שאנו בונים ללקוחות שלנו נבנים ע"י תוסף לבניית אתרים "אלמנטור פרו"

תעודת אבטחה בתקן SSL 256-bit

אתה יכול להיות רגוע, האתר שלך מוגן! כל האתרים שלנו תמיד מאובטחים ומוגנים ע"י תעודת SSL

תמיכה טכנית מלאה

אנו נשמח לעזור לך עם כל תקלה, ואנו תמיד נעשה את כל המאמצים על מנת שאתה תהיה מרוצה גם בתמיכה

עובדות על התנהגות צרכנית

שים לב מדובר על דברים חשובים!

היזהר! הצרכן הממוצע מחליט תוך 10 שניות…אם יש לך אתר לא מעוצב טוב ומקצועי, זה לא יעזור לך בכלל. יש לך 10 שניות להשאיר רושם על המבקרים באתר ולהראות להם מה הם “יקבלו” ואיזה חווית קניה או שהייה תהיה להם באתר של העסק שלך. אחרי הזמן הזה (ולעתים קרובות לפני כן) אם הם לא אהבו או חשבו שהאתר לא יספק את רצונם הם יעזבו.

האתר שלך הוא הנכס השיווקי הראשון שלך מכיוון שאנו חיים בעידן דיגיטלי ולכן 30% מהצרכנים לא יעבדו עם עסק ללא אתר! אנשים מבלים בממוצע 23.6 שעות באופן מקוון בשבוע ונמצאים במכשירים הניידים שלהם עד חמש שעות ביום. נכון לעכשיו, הצרכנים מצפים מחברות שתהיה להם נוכחות מקוונת (כולל אתר).

75% מהצרכנים שופטים עסק על סמך האתר שלו ולכן אי הקמת אתר גורם לצרכנים לבטוח בך פחות. למעשה, בשנת 2018 75% מהאנשים מודים: אמינות החברה נמדדת על סמך עיצוב האתר שלה!  אנשים נוטים יותר לעשות עסקים עם חברה שהם סומכים עליה, ואתר זה המקום הראשון שהם הולכים לבדוק אם יש אישורים, ביקורות וחוות דעת קודמות של צרכנים אחרים.

אחד היתרונות של אתר אינטרנט לעסקים קטנים הוא להיות במקום בו הצרכנים שלכם נמצאים. יש סיבה שכל כך הרבה חברות משקיעות באתר אינטרנט עם אופטימיזציה למנועי חיפוש SEO. 

97% אחוז מהאנשים נכנסים לרשת כדי למצוא עסק מקומי, ו-93% מהחוויות המקוונות מתחילות במנוע חיפוש. תאמינו או לא, ישנם 3.5 מיליארד חיפושים בגוגל ביום, וברגע זה ממש, מישהו באזורכם מקוון ומחפש את השירות המדויק שלכם. נחשו מי מקבל את העסק שלהם? לא אתה!

זה רעיון גרוע אלא אם כן הקריירה של אותו בחור היא בעיצוב אתרים. לתת לחבר או בן משפחה להקים את האתר שלך זה כמו לסמוך על שיפוצניק שיניח את הבסיס לגורד שחקים. חלק ניכר מהקמת אתר אינטרנט הוא ביצוע – אופטימיזציה לקידום אתרים, דחיסת קבצים, תכנון רספונסיבי, וכו ‘- ואם הוא לא בנוי על הבסיס הנכון, סביר להניח שהוא יתמוטט. גם אם יש לך מעצב אתרים מקצועי כחבר, היזהר – לתעשיות שונות יש סטנדרטים שונים לעיצוב אתרים. לדוגמה, אתר לשירותי בריאות יכלול רכיבים וסימונים שונים לחלוטין מאשר אתר לתעשיית ה- HVAC.