העברת אתר בקליק! (Migrate Website)

אני מניח שרובכם כבר נתקלתם במצב שבו הייתם חייבים להעביר את האתר שלכם או של לקוח שלכם מאחסון א’ לאחסון ב’ ולא ממש ידעתם איך לעשות את זה…בטח שלא בקליק!

כמובן שיש מלא מדריכים באינטרנט והמון סרטונים ביוטיוב אבל זה אותי אישית תמיד הלחיץ להתעסק עם כל הממשק של הניהול FTP וכד’…תמיד חיפשתי איזה פתרון קסם של קליק אחד להעביר את כל האתר מא’ ועת ת’, בלי לעשות יותר מזה כלום!

תמיד השתמשתי בתוסף בשם “דופליקאטור” (Duplicator) בלי בעיה, אומנם לא ממש בקליק אחד כמו שהייתי רוצה אבל בסדר…יחסית בסדר חוץ מאיזה פעם אחת שלא העביר לי אתר של לקוח כמו שצריך בגלל הבדלי גרסת php בשרת…בקיצור חוויה לא נעימה בכלל!

“אהבה ממבט ראשון”, מכירים את המפשט הזה? אז ככה הרגשתי לפני כשנה בערך, בתחילת השנה, ינואר 2020…היום שבו הכרתי את חברת האחסון “סאייטגראונד”(Siteground) ! איזה חברה! OMG החברה האלה לקחו את זה רמה אחת מעל כולם!

אין כמו Siteground, אחסון אתרים מנוהל עם מחיר מצויין, שירות חלומי, 24/7 365 ימים כולל שיחות טלפון וצ’אט, הנציגי שירות שלהם זאת חברה חיצונית עולמית של תותחי על שיודעים לפתור כל בעיה בוורדפרס ובאחסון אתרים והרבה מעבר לזה, הם מקבלים כסף על כל קריאת שרות שהם פותרים אז הם יעשו הכל כדי לפתור לכם את התקלה, אחרת הנציג לא מקבל את התשלום…שירות מדהים!
האחסון שלכם יהיה על שרתים של גוגל, לדעתי יהיה ממש קשה להאקרים מעזה או אירן להפיל לכם את האתר🤣, כמובן שיש שם גם עדכון יומי ו-30 גיבויים נוספים אוטומטיים ועוד 5 גרסאות שניתן לשמור של האתר, למשל אם רוצים לבצע שינוי קריטי באתר אז תמיד עדיף לשמור גרסה למקרה ומשהו משתבש או משהו כזה, העברת אתר בחינם ע”י איש צוות או לחילופין ע”י תוסף מדהים שהם פיתחו, התוסף הזה פשוט אגדה, ניתן להעביר כל אתר לבד בקליק אחד, משהו מדהים…אני העברתי את כל האתרים שלי (בערך 20) בכמה דקות…0 תקלות!! פשוט תוסף מדהים!!

שלא לדבר על איך שהאתר שלי השתפר במהירות שלו רק מעצם המעבר לחברה הזאת (כתבה נוספת על מהירות כבר מגיעה)…אני ממליץ לכולם לעבור אליהם, תאמינו לי בדקתי הרבה חברות ופה מקבלים הכי הרבה תמורת הכסף!

לפרטים נוספים צרו קשר!

שתף את הכתבה:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Twitter
Email
Telegram
Print